23086 Dimitri Omersa, fotpall, gris, Abercrombie & Fitch, Svenskt Tenn, 1950-tal

23086a_8db1bc0226153e0_med.jpeg
  • 23086a_8db1bc0226153e0_sm.jpeg
  • 23086b_8db1bc022203d1b_sm.jpeg
  • 23086c_8db1bc0229c674b_sm.jpeg
  • 23086d_8db1bc023fa71ef_sm.jpeg
  • 23086e_8db1bc02279970e_sm.jpeg

Dimitri Omersa, fotpall, gris, läder, Abercrombie & Fitch, 1950-tal, längd 45 cm, höjd 29 cm

  • Skick:Svansen saknas, bruksslitage
  • Proveniens:Enligt inlämnare ursprungligen köpt i New York på 1950-talet på Abercrombie & Fitch

Värdering6 000 - 6 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)430 SEK