23065 Diverse kameror, blixtar, bl. a. Kodak, Pentax, 12 delar

23065a_8db1b30ea3d3b34_med.jpeg
  • 23065a_8db1b30ea3d3b34_sm.jpeg
  • 23065b_8db1b30eca5043c_sm.jpeg
  • 23065c_8db1b30e6c7be26_sm.jpeg
  • 23065e_8db1b30f04bb954_sm.jpeg
  • 23065f_8db1b30f52dd065_sm.jpeg

Diverse kameror, blixtar, bl. a. Kodak, Pentax, 12 delar

Pentax Zoom 105 Super Date, i kartong

Minolta Autopak 430EX, i bärväska

Canon Prima 5, i bärväska

Agfa Agfamatic 2008, i bärväska

Kodak Disc 4000

Kodak Ektra 200, i originalförpackning med instruktioner (film saknas)

Bälgkamera, AG Bifold, ca 1950-tal, i bärväska i läder

Balda Baldessa 1b, ca sent 1950-tal, med instruktioner, i bärväska i läder

Omärkt, ca 1960/70-tal, i bärväska i läder

Blixtar

Osram PM25, i förpackning

Zeiss Ikon, Ikoblitz 4, i förpackning

Kodak Kodalux 3

  • Skick:Ej funktionstestat, bruksslitage, en bärväska med defekt rem

Värdering500 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)550 SEK