21697 Gabriel Burmeister, vas, 1900-talets första hälft, höjd 16,5 cm

23386a_med.jpeg
  • 23386a_sm.jpeg
  • 23386b_sm.jpeg
  • 23386c_sm.jpeg
  • 23386d_sm.jpeg
  • 23386e_sm.jpeg
  • 23386f_sm.jpeg

Gabriel Burmeister, vas, 1900-talets första hälft, höjd ca 16,5 cm

  • Skick:Mynning med två nagg

Värdering250 - 300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)220 SEK