23298 Kaffekvarn, smidesljusstake, 18/1900-tal

23298a_8db1b33e9c769c9_med.jpeg
  • 23298a_8db1b33e9c769c9_sm.jpeg
  • 23298b_8db1b343e1b4441_sm.jpeg
  • 23298c_8db1b33cf3d4561_sm.jpeg
  • 23298d_8db1b33cd90b6db_sm.jpeg
  • 23298e_8db1b33cd183cea_sm.jpeg

Kaffekvarn, smidesljusstake, 18/1900-tal

Kaffekvarn, 18/1900-tal, bemålad, monogram "EKS", höjd ca 28,5 cm

Smidesljusstake, 1900-tal, bemålad

  • Skick:Färgskav, slitage

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK