23211 Kamera, Nikon L35 AF, 35 mm, 1983, i förpackning

23211a_8db1b224cfcbee1_med.jpeg
  • 23211a_8db1b224cfcbee1_sm.jpeg
  • 23211b_8db1b224b029718_sm.jpeg
  • 23211c_8db1b224de7a23d_sm.jpeg
  • 23211d_8db1b224e6df84b_sm.jpeg

Kamera, Nikon L35 AF, 35 mm, ca 1983, kommer i originalförpackning med original bärväska och instruktionshäften

  • Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, förpackning med mindre skador

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK