23074 Lalique, vaser, 2 st, högsta 12 cm
Lalique, vaser, glas, delvis matterat, 2 st, signerade högsta 12 cm
- Skick:Större med nagg
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |