23057 Miniatyrbyrå, assietter, majolika, 3 delar

23057a_8db1bbdb8d87d86_med.jpeg
  • 23057a_8db1bbdb8d87d86_sm.jpeg
  • 23057b_8db1bbdb89cf68d_sm.jpeg
  • 23057c_8db1bbdb772ce91_sm.jpeg
  • 23057d_8db1bbdb71c3ed9_sm.jpeg

Minatyrbyrå, assietter, majolika, 3 delar

Byråns höjd 19,5 cm, bredd 24 cm

  • Skick:Fat med nagg/glasyrskador

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK