23273 Seiko, 38 mm, rostfritt stål, 70-tal

23078a_8db1b24384861a9_med.jpeg
  • 23078a_8db1b24384861a9_sm.jpeg
  • 23078b_8db1b2436bc07e0_sm.jpeg
  • 23078c_8db1b2432a17f6e_sm.jpeg
  • 23078d_8db1b24366a42c9_sm.jpeg
  • 23078e_8db1b242ea84b65_sm.jpeg

Herrarmbandsur, Seiko, referens 7025-8050, ca 38 mm exkl. krona (40 mm lug-to-lug), ca oktober 1976, rostfritt stål, skruvboett, automatiskt urverk, kaliber Seiko 7025, plexiglas, länk i rostfritt stål (original)

  • Skick:Tillsynes fungerande. Bruksslitage, plexiglas mycket repigt med ej sprucket
  • Storlek:38 mm exkl. krona

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)180 SEK