23103 Stolar, 4 st, Bauhaus-stil, stålrör/textil, Italien

23103a_8db1beff7f2b611_med.jpeg
  • 23103a_8db1beff7f2b611_sm.jpeg
  • 23103b_8db1beff5b8e01c_sm.jpeg
  • 23103c_8db1beff8b6a694_sm.jpeg
  • 23103d_8db1beff985152d_sm.jpeg

Stolar, 4 st, Bauhaus-stil, stålrör och trä, sits och rygg klädd med textil, ca 1990-tal, Italien

Höjd 83 cm

Sitthöjd 47 cm

Bredd 46 cm

  • Skick:Bruksslitage, smärre fläckar

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK