23297 Vaser, 2 st, signerade, bl a Birgitta Nyhrén, höjd 24,5 cm och mindre
Vaser, 2 st, signerade, bl a Birgitta Nyhrén, höjd ca 24,5 cm och mindre
Birgitta Nyhrén, signerad, Steninge Slott, 2004, signerad, höjd ca 24,5 cm
Ulla-Kersti Carlsson, signerad, höjd ca 10,5 cm
- Skick:Obetydligt bruksslitage
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |