27634 Lennart Nissmark, vas, "Galaxy", Studio Åhus, för Fyrklövern, h 25,5 cm

27634a_8dbc59c68d7177b_med.jpeg
  • 27634a_8dbc59c68d7177b_sm.jpeg
  • 27634b_8dbc59c6f1b2e30_sm.jpeg
  • 27634c_8dbc59c75aceb67_sm.jpeg
  • 27634d_8dbc59c7d037b27_sm.jpeg
  • 27634e_8dbc59c84039bdd_sm.jpeg
  • 27634f_8dbc59c8b00653e_sm.jpeg
  • 27634g_8dbc59c91e033b3_sm.jpeg

Lennart Nissmark, vas, "Galaxy", Studio Åhus, för Fyrklövern, signerad, numrerad 160/499, daterad 2014, höjd 25,5 cm, vikt 6,9 kg

Uppdaterad 17/10

Denna vas var tidigare, felaktigt, omnämd som Rolf Sinnermark

    Värdering1 200 - 1 300 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
    Fraktavgift (från)330 SEK