26382 Arvid Nilsson, olja på duk, signerad, 76x54 cm
Arvid Nilsson, olja på limmad duk, skärgårdsmotiv, signerad, mått med ram ca 76 x 54 cm
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |