26495 Bo Hill, olja på duk, signerad á tergo
Bo Hill, olja på duk, signerad á tergo, 72x72 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Värdering | 300 - 400 SEK |