26381 Gunnar Fohlin, olja på pannå, signerad, 64x54 cm

26381a_8dba1910e7932ca_med.jpeg
  • 26381a_8dba1910e7932ca_sm.jpeg
  • 26381b_8dba172fb213fe1_sm.jpeg
  • 26381c_8dba172fb0fc861_sm.jpeg
  • 26381d_8dba172fb231c6a_sm.jpeg
  • 26381e_8dba172fb061f55_sm.jpeg

Gunnar Fohlin, olja på pannå, stadsmotiv från Karlskrona, signerad, daterad -62, mått med ram ca 64 x 54 cm

    Värdering800 - 1 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
    Fraktavgift (från)270 SEK