26381 Gunnar Fohlin, olja på pannå, signerad, 64x54 cm
Gunnar Fohlin, olja på pannå, stadsmotiv från Karlskrona, signerad, daterad -62, mått med ram ca 64 x 54 cm
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |