26383 Karl Bergman, olja på duk, signerad, 83x63 cm
Karl Bergman, olja på duk, skärgårdsmotiv med segelbåt signerad, mått med ram ca 83 x 63 cm
Värdering | 600 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |