26389 Oidentifierad konstnär, pastell, signerad, 78x58 cm
Oidentifierad konstnär, pastell, motiv föreställande Bratislava, otydligt signerad, daterad 1994, mått med ram ca 78 x 58 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |