26774 Monica Holmquist, litografi, 8/80, signerad, 41x48 cm
Monica Holmquist, färglitografi, "Vitsåpa", numrerad 8/80, signerad, mått med ram ca 41 x 48 cm
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |