26810 Oidentifierad konstnär, träsnitt, signerad, numrerad 4/10
Oidentifierad konstnär, träsnitt, signerad, numrerad 4/10, 64x45 cm med ram
- Skick:Smuts på insida av glas
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |