27456 Carl Magnus, litografi, signerad, numrerad 85/125
Carl Magnus, litografi, signerad, numrerad 85/125, mått med ram 82x62 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |