27444 Tissot, Seastar Automatic, 35 mm, guldpläterad, 70-tal
Tissot Seastar Automatic, ca 35 mm exkl. krona, guldpläterad, 70-tal
- Skick:Tillsynes fungerande, slitage på guldbeläggning, repigt glas
Värdering | 400 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |