28395 Anders Österlin, litografi, 218/380, signerad, 56x62 cm

28395a_8dbe390e51b0b16_med.jpeg
  • 28395a_8dbe390e51b0b16_sm.jpeg
  • 28395b_8dbe390e68d691c_sm.jpeg
  • 28395c_8dbe390e8051210_sm.jpeg

Anders Österlin, färglitografi, numrerad 218/380, signerad, 56x62 cm med ram

    Värdering400 - 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
    Fraktavgift (från)249 SEK

    © Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.