28391 Gunnar Nylund, figurin, stengods, apa, Rörstrand, höjd 15 cm
Gunnar Nylund, figurin, glaserat stengods, apa, Rörstrand, djupstämplad, monogramsignerad "GN", höjd 15 cm
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |