21772 Bälgkameror, 3 st, 40-tal, bl a Zeiss Ikon

23180a_8db181a8e7e6732_med.jpeg
  • 23180a_8db181a8e7e6732_sm.jpeg
  • 23180b_8db181a8e817a4b_sm.jpeg
  • 23180c_8db181a8ee235d7_sm.jpeg
  • 23180d_8db181a8e77b62f_sm.jpeg
  • 23180e_8db181a8e899eee_sm.jpeg
  • 23180f_8db181a8e817b46_sm.jpeg
  • 23180g_8db181a8e8c2fee_sm.jpeg

Bälgkameror, 3 st, ca 1940-tal

Kershaw Eight-20 Penguin

Zeiss Ikon

Agfa Billy Clack

  • Skick:Ej funktionstestade, smärre bruksslitage

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK