21751 Bälgkameror, 3 st, Franka, 50/60-tal

23172a_8db181a4c9402ba_med.jpeg
  • 23172a_8db181a4c9402ba_sm.jpeg
  • 23172b_8db181a4c5b4107_sm.jpeg
  • 23172c_8db181a4c1cce70_sm.jpeg
  • 23172d_8db181a4c8959eb_sm.jpeg
  • 23172e_8db181a4cbffaa2_sm.jpeg
  • 23172f_8db181a4c602581_sm.jpeg
  • 23172g_8db181a4ca2ea4d_sm.jpeg
  • 23172h_8db181a4cbca0af_sm.jpeg

Bälgkameror, 3 st, Franka, ca 1950/60-tal, Tyskland

Franka Solida JR

Franka Solida 1

Franka Solida 1

  • Skick:Ej funktionstestade, bruksslitage

Värdering350 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK