21785 Blixtar, kameratillbehör, parti, bl a Rollei

23193a_8db181c57dbfa29_med.jpeg
  • 23193a_8db181c57dbfa29_sm.jpeg
  • 23193b_8db181c58a63804_sm.jpeg
  • 23193c_8db181c583370c9_sm.jpeg
  • 23193d_8db181c57eb40c7_sm.jpeg
  • 23193e_8db181c583991db_sm.jpeg
  • 23193f_8db181c581fb13f_sm.jpeg
  • 23193g_8db181c5810de6b_sm.jpeg

Blixtar bl. a. Rollei, solfjäderblixtar, filter, remmar, m.m., större parti, ett antal oanvända blixtlampor medföljer

  • Skick:Ej funktionstestade, bruksslitage, mindre skador kan förekomma

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)430 SEK