21738 Instamatic-kameror, 16 st, bl a Kodak, Agfa, m.m.
Kameror, främst Instamatic-kameror, 16 st, bl. a. Kodak, Agfa, m.m., ca 1960/1970-tal
Agfa Agfamatic 3000 med blixt, ca 1970-tal
Agfamatic 300 Sensor, ca 1980-tal
Agfa Tramp, ca 1980-tal
Kodak Instamatic 25, ca 1963
Kodak Instamatic 25, ca 1963
Kodak Instamatic 50, ca 1963
Kodak Instamatic 50, ca 1963
Kodak Instamatic 100 i kartong, ca 1963
Kodak Instamatic 56X, ca 1970-tal
Kodak Instamatic 77X, ca 1970-tal
Kodak Instamatic 155X, ca 1970-tal
Kodak Instamatic 355X, ca 1970-tal
Kodak Instamatic 333, ca 1960-tal
Kodak Pocket Instamatic 400, ca 1970-tal
Kodak Disc 3600, ca 1980-tal
Kodak Hawkeye Instamatic, ca 1963-1965
Olympus Quickmatic EEM, ca 1970-tal
- Skick:Ej funktionstestade, bruksslitage, mindre defekter kan finnas
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 430 SEK |