21738 Instamatic-kameror, 16 st, bl a Kodak, Agfa, m.m.

23170a_8db15c38a639894_med.jpeg
  • 23170a_8db15c38a639894_sm.jpeg
  • 23170b_8db15c38a70f0c3_sm.jpeg
  • 23170c_8db15c38a6c1109_sm.jpeg
  • 23170d_8db15c38a61038f_sm.jpeg
  • 23170e_8db15c38a6b7c7f_sm.jpeg
  • 23170f_8db15c38a6e6c5b_sm.jpeg

Kameror, främst Instamatic-kameror, 16 st, bl. a. Kodak, Agfa, m.m., ca 1960/1970-tal

Agfa Agfamatic 3000 med blixt, ca 1970-tal

Agfamatic 300 Sensor, ca 1980-tal

Agfa Tramp, ca 1980-tal

Kodak Instamatic 25, ca 1963

Kodak Instamatic 25, ca 1963

Kodak Instamatic 50, ca 1963

Kodak Instamatic 50, ca 1963

Kodak Instamatic 100 i kartong, ca 1963

Kodak Instamatic 56X, ca 1970-tal

Kodak Instamatic 77X, ca 1970-tal

Kodak Instamatic 155X, ca 1970-tal

Kodak Instamatic 355X, ca 1970-tal

Kodak Instamatic 333, ca 1960-tal

Kodak Pocket Instamatic 400, ca 1970-tal

Kodak Disc 3600, ca 1980-tal

Kodak Hawkeye Instamatic, ca 1963-1965

Olympus Quickmatic EEM, ca 1970-tal

  • Skick:Ej funktionstestade, bruksslitage, mindre defekter kan finnas

Värdering800 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)430 SEK