21779 Kameror, 3 st, bl a Zeiss-Ikon, Kodak

23187a_8db181bcb04a2a3_med.jpeg
  • 23187a_8db181bcb04a2a3_sm.jpeg
  • 23187b_8db181bcab9ba57_sm.jpeg
  • 23187c_8db181bcb5d64d3_sm.jpeg
  • 23187d_8db181bd09e5a13_sm.jpeg
  • 23187e_8db181bcaf72a6d_sm.jpeg
  • 23187f_8db181bcaf01fae_sm.jpeg
  • 23187g_8db181bcafb1a6b_sm.jpeg

Kameror, 3 st, bl a Zeiss-Ikon, Kodak

Zeiss-Ikon Nettar, 1950-tal

Bilora Bella 66, 1950/60-tal

Kodak Vestpocket Autographic, "Soldier's Camera", 1920-tal

  • Skick:Ej funktionstestade, bruksslitage

Värdering700 - 750 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK