21770 Kameror, 9 st, Agfa, Dacora, m.m.
Kameror, 9 st, Agfa, Dacora, m.m., ca 1950/60-tal
Agfa Isola, ca 1954-1957, Tyskland
Agfa Isola I, i väska, ca 1957-1960, Tyskland
Agfa Isoly, ca 1957-1961, Tyskland
Agfa Click-I, ca 1958-1970, Tyskland
Agfa Click-II, ca 1959-1965, Tyskland
Agfa Clack, i väska, ca 1954-1965, Tyskland
Dacora Digna, ca 1950/60-tal, Tyskland
Felita
Argus 127, ca 1950-tal
Två Agfalux-blixtar medföljer
- Skick:Ej funktionstestade, bruksslitage, smärre skador, Felita med lösa dekorplåtar
Värdering | 600 - 650 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |