20708 Kodak, bälgkameror, 2 st, bl a No. 1 Junior

23105a_8db1815ec4ea0e2_med.jpeg
  • 23105a_8db1815ec4ea0e2_sm.jpeg
  • 23105b_8db1815ec9e661b_sm.jpeg
  • 23105c_8db1815ec4f73ff_sm.jpeg
  • 23105d_8db1815ec5773c2_sm.jpeg
  • 23105e_8db1815ec99dd3c_sm.jpeg
  • 23105f_8db1815ec53198f_sm.jpeg
  • 23105g_8db1815ec954808_sm.jpeg

Kodak, bälgkameror, 2 st, bl. a. No. 1 Junior

Kodak, No. 1A, ca 1910-tal

Kodak, No. 1 "Kodak Junior", ca 1910-tal

  • Skick:Ej funktionstestade, åldersrelaterat bruksslitage

Värdering700 - 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)220 SEK