20708 Kodak, bälgkameror, 2 st, bl a No. 1 Junior
Kodak, bälgkameror, 2 st, bl. a. No. 1 Junior
Kodak, No. 1A, ca 1910-tal
Kodak, No. 1 "Kodak Junior", ca 1910-tal
- Skick:Ej funktionstestade, åldersrelaterat bruksslitage
Värdering | 700 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |