21736 Kompaktkameror, 12 st, bl a Zeiss-Ikon, Canon

23168a_8db15c342bea3cf_med.jpeg
  • 23168a_8db15c342bea3cf_sm.jpeg
  • 23168b_8db15c342b8f271_sm.jpeg
  • 23168c_8db15c342bf23c3_sm.jpeg
  • 23168d_8db15c342bb1408_sm.jpeg
  • 23168e_8db15c342b655d4_sm.jpeg

Kompaktkameror, 12 st, 126/35 mm, bl a Zeiss-Ikon, Canon

Bilora Bilomatic F, ca 1968-1973, Tyskland

Bilora Bilomatic CA, ca 1973-1976, Tyskland

Canon Canomatic C30, ca 1965, Japan

Ilford Instacora F, ca 1960-tal, England

Keystone 725 EFL, ca 1970-tal, USA

Konica EE-matic 260, ca 1972, Japan

Voigtländer Bessy K (med väska), ca 1972-1976, Tyskland

Voigtländer Bessy AK, ca 1977-1981, Tyskland

Zeiss-Ikon Ikomatic A, ca 1963-1966, Tyskland

Zeiss Ikon Vitesssa 126 CS, ca 1969-1971, Tyskland

  • Skick:Ej funktionstestade, bruksslitage

Värdering700 - 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)430 SEK