21908 Minolta 5000, systemkamera, 50 mm, väska

23204a_8db15a2dfb530e4_med.jpeg
  • 23204a_8db15a2dfb530e4_sm.jpeg
  • 23204b_8db15a2e11d6781_sm.jpeg
  • 23204c_8db15a2e070cee1_sm.jpeg
  • 23204d_8db15a2df2faf59_sm.jpeg

Minolta 5000, systemkamera, Minolta AF Lens 50 mm 1:1.7, kommer med bärväska, ca 1990-tal

  • Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, repor, väska med mindre skador

Värdering200 - 300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)220 SEK