21907 Miranda EE, systemkamera, 50 mm, 135 mm

23203a_8db15a2ae775b90_med.jpeg
  • 23203a_8db15a2ae775b90_sm.jpeg
  • 23203b_8db15a2acde38b6_sm.jpeg
  • 23203c_8db15a2ad0f1a51_sm.jpeg
  • 23203d_8db15a2adefa469_sm.jpeg
  • 23203e_8db15a2b7dca69e_sm.jpeg
  • 23203f_8db15a2b72bef7c_sm.jpeg

Miranda Auto Sensorex EE, systemkamera, objektiv, Miranda E, 50 mm 1:1.8, objektiv, Miranda E 135 mm 1:2.8 (med skyddsfodral och motljusskydd), ca tidigt 1970-tal

Kamerahus; 9110477

Optik, 50 mm; 1099470

Optik, 135 mm; 280671

  • Skick:Ej funktionstestad, visst bruksslitage

Värdering500 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)220 SEK