21904 Nikon FM, systemkamera, 43-86 mm, tillbehör

23200a_8db15a1cfad3576_med.jpeg
  • 23200a_8db15a1cfad3576_sm.jpeg
  • 23200b_8db15a1d118623b_sm.jpeg
  • 23200c_8db15a1cf37e3a0_sm.jpeg
  • 23200d_8db15a1cf20b3a3_sm.jpeg
  • 23200e_8db15a1d0c5806f_sm.jpeg
  • 23200f_8db15a1cee3cc21_sm.jpeg

Nikon FM, systemkamera, Zoom-Nikkor C 43-86 mm 1:3,5, motor; Nikon MD-11, ca 1970/80-tal

Kamerahus; 2118372

Optik; 602825

Motor; 811110

  • Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, skav, smuts

Värdering800 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)220 SEK