20735 Polaroid, 320 & 340 Land Camera, bälgkamera, 60/70-tal

23128a_8db1818b120e0c5_med.jpeg
  • 23128a_8db1818b120e0c5_sm.jpeg
  • 23128b_8db1818b12a6b3d_sm.jpeg
  • 23128c_8db1818b11770bb_sm.jpeg
  • 23128d_8db1818b0ef4430_sm.jpeg

Polaroid, 320 & 340 Land Camera, bälgkameror

Polaroid, Automatic 340 Land Camera, bälgkamera, ca 1969-1970, USA

Polaroid 320 Land Camera, bälgkamera, ca 1971-1976, USA

  • Skick:Ej funktionstestade, bruksslitage

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK