20714 Voigtländer, 4 st, bl a Vitomatic 1, Vito CLR, 60-tal

23109a_8db18163c86bb0c_med.jpeg
  • 23109a_8db18163c86bb0c_sm.jpeg
  • 23109b_8db18163cc3c0d0_sm.jpeg
  • 23109c_8db18163d54e2f3_sm.jpeg
  • 23109d_8db18163cdc3b16_sm.jpeg
  • 23109e_8db18163ceaae35_sm.jpeg
  • 23109f_8db18163cce6365_sm.jpeg

4 st Voigtländer, bl. a. Vitomatic 1, Vito CLR, ca 1950/60-tal

Voigtländer Vitomatic 1, ca 1960-1963, i väska

Voigtländer Vito C, ca 1960-1967

Voigtländer Vitomatic 2, ca 1963-1965, i väska

Voigtländer Vito CLR, ca 1965-1969 i väska

  • Skick:Ej funktionstestade, bruksslitage

Värdering250 - 300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK