20710 Zorki 4, systemkamera, 60-tal, med extra 135 mm

23106a_8db1816013bcb28_med.jpeg
  • 23106a_8db1816013bcb28_sm.jpeg
  • 23106b_8db181600c8859b_sm.jpeg
  • 23106c_8db18160070b5e2_sm.jpeg
  • 23106d_8db181600b57ff8_sm.jpeg
  • 23106e_8db181600b20658_sm.jpeg

ЗОРКИЙ 4 (Zorki 4), systemkamera, 50 mm, 1:2, 135 mm 1:4 (kommer i skyddsfodral), ca 1960-tal, Ryssland

  • Skick:Ej funktionstestad, visst bruksslitage

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)220 SEK