29362 Omega, Genève, 34 mm, 136.041, rostfritt stål, 1969

29362a_8dc0d0ba8eed916_med.jpeg
  • 29362a_8dc0d0ba8eed916_sm.jpeg
  • 29362c_8dc0d0bab78f007_sm.jpeg
  • 29362f_8dc0d0bafe137a4_sm.jpeg
  • 29362g_8dc0d0bb171c099_sm.jpeg
  • 29362e_8dc0d0bae7c253f_sm.jpeg
  • 29362d_8dc0d0bad0613b1_sm.jpeg

Herrarmbandsur, Omega Genève, 34 mm, referens 136.041, rostfritt stål, ca 1969

Ca 34 mm exkl. krona (40,5 mm lug-to-lug), rostfritt stål, skruvboett, signerad krona, signerat plexiglas

Silverfärgad urtavla med sunburst, upphöjda guldfärgade index, datumvisning kl. 3, guldfärgade visare med lysmassa

Manuellt, kaliber Omega 613

Fjädrande länk i rostfritt stål, 18 mm, ej original

27839873

  • Skick:Ej fungerande, renoverad urtavla med skador, skadat plexiglas, två verkhållarskruvar saknas

Värdering1 500 - 1 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)180 SEK