29383 Vaser, 3 st, Anna Lisa Thomson, Addin, Gabriel

29383a_8dc0cfd51608b78_med.jpeg
  • 29383a_8dc0cfd51608b78_sm.jpeg
  • 29383b_8dc0cfd52e77e57_sm.jpeg
  • 29383c_8dc0cfd54a62b76_sm.jpeg
  • 29383d_8dc0cfd565b7e57_sm.jpeg
  • 29383e_8dc0cfd58401d5c_sm.jpeg
  • 29383f_8dc0cfd59bc76d0_sm.jpeg
  • 29383g_8dc0cfd5b0827f6_sm.jpeg
  • 29383h_8dc0cfd5c6ecc38_sm.jpeg

Vaser, 3 st, Anna-Lisa Thomson, Curt M Addin, Gabriel, högsta 22,5 cm

  • Skick:Anna-Lisa Thomson-vas med glasyrskador, Gabriel med fotnagg

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)330 SEK