29383 Vaser, 3 st, Anna Lisa Thomson, Addin, Gabriel
Vaser, 3 st, Anna-Lisa Thomson, Curt M Addin, Gabriel, högsta 22,5 cm
- Skick:Anna-Lisa Thomson-vas med glasyrskador, Gabriel med fotnagg
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |