29631 Astri Bergman-Taube, litografi, 46/210, signerad, 70x61 cm
Astri Bergman-Taube, färglitografi, signerad, numrerad 46/210, mått med ram ca 70 x 61 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |