29574 Bakspade, furu, 1900-tal
Bakspade, furu, 1900-tal, längd 124 cm
- Skick:Bruksslitage, mindre skada i framkant
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |