29633 Beck & Jung, litografi, 32/110, signerad, 70x51 cm
Beck & Jung, färglitografi, "Double Delta", signerad, numrerad 32/110, mått med ram ca 70 x 51 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |