29634 Hockeyspel, Stiga Hockey, 1900-talets mitt
Hockeyspel, Stiga Hockey, med metallspelare, tre puckar, kommer i originalkartong, ca 1900-talets mitt
- Skick:Bruksslitage, skav, någon spelare lite stukad
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |