29623 Krus, 6 st, bl a Höganäs, Upsala Ekeby, högsta 17 cm
Krus, 6 st, bl. a. gul Höganäs, Upsala Ekeby, högsta 17 cm
- Skick:Nagg på Ekebyvas, större Höganäskrus med lagning på hänkel
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |