29579 Slev, 1800-tal, silver och kokosnöt
Slev, silver, kokosnöt samt svartmålat trä, 1800-tal, längd 45 cm
- Skick:Kokosnöt med lagning, färgskav och flagnande färg
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |