31172 Bälgkamera, Anonym, tidigt 1900-tal, sannolikt Tyskland
Bälgkamera, Anonym, Rapid Aplanat, tidigt 1900-tal, sannolikt Tyskland
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, smärre skador
Värdering | 150 - 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |