31891 Bälgkamera, Contessa Nettel, Picolette, 20-tal, Tyskland

31891a_8dc61485d555b42_med.jpeg
  • 31891a_8dc61485d555b42_sm.jpeg
  • 31891b_8dc61485e6f337c_sm.jpeg
  • 31891c_8dc61485f7bf383_sm.jpeg
  • 31891d_8dc6148607d6ea8_sm.jpeg
  • 31891e_8dc614861a1184c_sm.jpeg
  • 31891f_8dc614862c78292_sm.jpeg

Bälgkamera, Contessa Nettel, Picolette, ca 1920-tal, Tyskland, kommer i original bärväska i svart konstläder

  • Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, skav

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)220 SEK