31171 Bälgkamera, Ernemann, Heag XII mod. II, tidigt 1900-tal, Tyskland
Bälgkamera, Ernemann, Heag XII mod. II, Ernastigmat 135 mm 1:6.8, tidigt 1900-tal, Tyskland
- Skick:Ej funktionstestad, åldersrelaterat bruksslitage med mindre skador, sladd till fjärrutlösare med skador
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |