31165 Bälgkamera, Welta, 30/40-tal, Tyskland
Bälgkamera, Welta, ca 1930/40-tal, Tyskland
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |