31177 Bakelitkameror, 6 st, bl. a. Baby Brownie, 40/50-tal
Bakelitkameror, 6 st, bl. a. Baby Brownie, 40/50-tal
Kodak, "Bullet Camera"
Bifora, Boy
Unibox
V.P. Twin
Kodak, Baby Brownie
Mefag
- Skick:Ej funktionstestade, bruksslitage
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |