32149 Mätsökarkamera, Zeiss-Ikon, Contaflex II, 50-tal, Tyskland
Mätsökarkamera, Zeiss-Ikon Contaflex II, Optik; Tessar 50 mm/1:2.8, ca 1950-tal, Tyskland, kommer i bärväska i brunt läder
Kamerahus; U18894
Optik; 3332732
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage med vissa mer tydliga märken, väska med skador
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |